הסדנאות שלי

היי, ברוכות הבאות וברוכים הבאים!

אני מנחה סדנאות כתיבה כבר חמש שנים, במהלכן העברתי מאות סדנאות לכל הגילאים, לכל סוגי האוכלוסייה; לאקדמאים ולנוער בסיכון, לתיכוניסטים, לילדים ולגיל הזהב. העברתי למשפחות, לחדרי מורים, לקבוצות אקראיות ולקבוצות שליוויתי במשך שנים, את חלקן אני ממשיך ומלווה גם עכשיו.

בימים אלה אני מנחה שתי סדנאות שבועיות, שתיהן בירושלים: סדנת כתיבה יוצרת וסדנת פרוזה. ההרשמה כרגע סגורה, אבל ניתן לפנות אלי באמצעות הטופס בתחתית הדף ולברר מתי נפתחת ההרשמה לסדנאות הבאות.

בנוסף, אני מנחה סדנאות חד פעמיות. אני מעביר בכל הארץ, אבל בעיקר באזור ירושלים והמרכז. הסדנאות שלי נבנות בשיתוף פעולה עם מי שמזמין או מזמינה אותן, מיועדות לקהל יעד ספציפי, פותחות דברים, מאפשרות לעבד חוויות משותפות, לשתף, ליצור יחסים טובים יותר בתוך הקבוצה וגם לגבש קבוצות בתחילת דרכן. מניסיון של שנים אני יכול לספר: זה עובד היטב.
אם זה מה שאת או אתה מחפשים, אשמח להתכתב או להיפגש אתך, ולבנות סדנה חד פעמית מותאמת במיוחד עבורכם.

אפשר להפגש איתי ולהתייעץ אודות סדנאות כתיבה, בניית סדנאות לפי קהל יעד, תרגילי כתיבה לקבוצות מיוחדות וכל דבר שהוא. אני גם מייעץ לכתיבה, עריכה ומישוב של כל טקסט באשר הוא: מרומן ספרותי ועד למאמר אקדמי, תסריטים, סיפורים, ביקורת ספרים, שירים ועוד.

מוזמנות ומוזמנים בחום ליצור קשר, אני תמיד שמח לעזור.
יהודה

ליצירת קשר:

 

 

מודעות פרסומת