מה זה בידוד אם לא דירה ריקה

אבל מה את אומרת, בעצם, נועה, מה את אומרת, זאת אומרת, את מבינה, בסוף רווקים מתים מבדידות, זה מה שאני מנסה להגיד לך, תראי מה זה ביום רביעי הייתה מסיבה בנחלאות והנה היום אני בבידוד. מה בידוד עכשיו, מה בידוד, מה זה בידוד אם לא דירה ריקה מטבח שאין בו כלום כי השוק תמיד היה במרחק נגיעה, ואני אומר לך נועה אם היה לנו שכל היינו קולטים את כל הסיפור הזה לפני שבוע או שבועיים, עושים שורט על כל המדדים ומסתגרים ביחד בבית לחודשיים עד שכל הסיפור הזה יגמר.

הנה עכשיו אני יושב פה בבית אתמול בכיתי אמרתי לעצמי בחיייאאת קובי אתה מטומטם. בחורה מפה בחורה משם הייתה אפילו אחת שסיננתי כי החברה שהציעה לי אותה הייתה מצוננת או משהו כזה, תמיד הייתה אופציה ואני עומד כאן עכשיו, נועה, אין לי עבודה, חברים שלי מריצים בדיחות מפגרות בוואטסאפ ואני לבד לבד רק אני ואיזה שמיניית בירה שנשארה מפורים. איזה מטומטם. כלום לא חשוב עכשיו, כלום לא חשוב, לא מצחיקה כן מצחיקה כן אוהבת מארוול לא אוהבת מארוול בסוף מה בנאדם צריך בסוף העולם אם לא מישהי לחבק אותה בזמן שהמגדלים קורסים.

והיה סיכוי אבל ככה לפני שבועיים באת ואני אמרתי לך לא, כן, אני יודע, אמרתי לך לא, ולמה אמרתי לך לא, כי בדיוק רציתי להתחיל עם מישהי אחרת שראיתי ומה את יודעת, התחלתי איתה והיא אמרה שהיא תחשוב על זה ואפילו רקדנו קצת בפורים ועכשיו אני בבידוד והיא אצל ההורים בפרדס חנה ומה עושים, נועה, מה עושים תגידי לי מה עושים כל הלב שלי פרפורים כל הנשימה שלי קוצר נשימה כל הראש שלי סיבובים על סיבובים תגידי מה עושים, מה עושים, אני כבר שלש שעות עומד ליד הפלאפון ולא מתקשר רק צועק את זה אל החלונות ומקלל את תשתית האינטרנט של הדירה שלי ומחכה שכל הסיוט הזה יגמר ואומר לעצמי אולי תתקשר אליה, אולי היא תבוא להתבודד איתך, ויודע שזה הדבר שהכי אסור בעולם וזה סכנת נפשות כי אולי אני נשא ואולי תידבקי ואולי נמות אבל תגידי לי, נועה, הרי גם מהבדידות הזאת אפשר למות.

מחשבה אחת על “מה זה בידוד אם לא דירה ריקה

קראת? אהבת? אני שמח בכל תגובה. תודה!

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s